Viděli jste nehodu v centru Zlína? Hledají se svědci

Ilustrační foto

ZLÍN – Dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování nehody. Neznámý řidič tu v hustém provozu narazil do stojícího tahače. Pokud jste srážku viděli, volejte 158.

K nehodě došlo ve středu Zlína u Kongresového centra na ulici Štefánikova před křižovatkou s ulicí Gahurova ve směru na Vizovice. V pátek 11. června krátce před třetí odpoledne tu panoval hustý provoz jako obvykle. „V tu dobu tudy projížděla sanitka. Vozidla, která stála v koloně, sanitce uhýbala. Při tomto manévru zatím neznámý řidič nezjištěného vozidla narazil do přední části karoserie stojícího tahače, kterou poškodil a způsobil minimálně desetitisícovou škodu,“ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Žádáme proto svědky, kteří tento manévr viděli a mohli by nám pomoci s ustanovením řidiče vozidla, jenž z místa dopravní nehody ujel, aby se ozvali na linku tísňového volání policie 158,“ vyzvala Kozumplíková.