Zábavu pro děti i koncerty pro dospělé přinese Hosínské zvonění

HOSÍN – Patříte k obdivovatelům místního kostela sv. Petra a Pavla, ale zrovna když jste jeli okolo, nebyl otevřen? Během Hosínského zvonění zjistíte, jak v něm bude znít spojení violoncella a keltské harfy a zároveň vás čeká i bohatý program pro celou rodinu ve farní zahradě. Dílničky, hry a pohádky pro děti, rocková muzika pro dospělé a něco na zub pro všechny!

Hlavní část programu je orientována na sobotu. Tržiště na farním dvoře se spolu s farní zahradou otevřou ve 12 hodin. O hodinu později to rozjede Nouzový řešení následované Větrnou pohádkou. Milovníky hudby určitě potěší The 6 Fireballs, maďarská kapela Ék, nebo akustická kapela z Plzně Crimson Fields. Ani děti se nebudou nudit. Na farní zahradě je zabaví lanovka, tvůrčí dílny, hry, nebo si mohou namalovat něco na obličej. Nebudou-li právě sledovat pohádku Tři prasátka, možná vám pomohou odhalit triky kouzelníka Petra Kasnara.

A nebojte se, hlady u nás nebudete! Paella, placky a další hosínské dobroty jistě ukojí všechny hladovce. Hosínské zvonění začíná 25. června v 19 hodin zajímavým spojením violoncella a keltské harfy, které vyslechnete v kostele sv. Petra a Pavla. O závěr slavností se postará 27. června v 10.30 hodin mše svatá.