Jihlavská turistická centra přejdou od července pod Bránu Jihlavy. Změny se dotknou prodeje vstupenek

JIHLAVA – Všechna turistická lákadla Jihlavy budou od 1. července spravovány nově zřízenou agenturou Brána Jihlavy. Vznikne nový systém prodeje vstupenek, který umožní vzájemné propojení turistických cílů. Z důvodů inventur a zavádění novinek budou jihlavské památky na pár dnů uzavřeny.

Podzemí, Brána Matky boží, Dům Gustava Mahlera i obě turistická informační centra (TIC) přecházejí na nový pokladní a vstupenkový systém. „Ten bude přívětivější, rychlejší a umožní propojení všech turistických cílů, kdy si třeba v podzemí koupíte i vstupenku do Domu Gustava Mahlera nebo na Bránu Matky Boží a naopak. Samozřejmostí bude i možnost online nákupu nebo rezervace vstupenek,“ uvedl mluvčí jihlavského magistrátu Radovan Daněk.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Kvůli výměnám počítačové techniky, inventurám a částečnému stěhování budou provozy před začátkem prázdnin pár dnů uzavřené, a to v následujících termínech:

Podzemí – všechny jeho okruhy 24. 6. – 30. 6. 2021
TIC na radnici, TIC a Brána Matky Boží 26. 6. – 30. 6. 2021
Dům Gustava Mahlera 28. 6. – 30. 6. 2021

Online prodej bude zprovozněn v průběhu července. Brána Jihlavy upozorňuje, že v prvních červencových týdnech může být dočasně omezena možnost platit na místě kartou.