O víkendu startuje v Pelhřimově Léto s Igráčkem

KRAJ VYSOČINA – Prázdninové turné s Igráčkem začne v sobotu 26. června v Pelhřimově. V Muzeu rekordů, ale i ve městě čeká malé i větší návštěvníky řada zajímavých aktivit. Současně proběhne fotografická soutěž o rodinné pobyty v atraktivních turistických destinacích.

Během víkendu si návštěvníci užijí zajímavé atrakce, budou si hrát a taky soutěžit. Pozornost určitě přitáhne pravěký mamut zhotovený z březového proutí, u něhož se malí i velcí budou moci vyfotit s komiksovými bublinami. Menší děti si pak ve věži muzea zasoutěží ve stavbě věže z dřevěných kostek. Skutečnou živou čarodějnici spolu s nezbednými čertíky objeví malí návštěvníci v Muzeu strašidel, ti nejodvážnější si vyzkoušejí strašidelný kvíz s hádankami. Podloubím se na Masarykově náměstí bude procházet poutník Pilgrim.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

V rámci Léta s Igráčkem čeká na děti deset víkendů plných her, kromě Pelhřimova i v Krátké ve Žďárských vrších, v jihlavské zoo, na hradě v Ledči nad Sázavou, v třebíčském Alternátoru či na Roštejně. V Březové pak bude opět losování o rodinné pobyty v pohádkové vesničce Podlesíčko nebo na Šiklově mlýně.

Termíny víkendových akcí:

26. 6.  Pelhřimov Muzeum rekordů a kuriozit
3. 7.    IC Chotěboř
10. 7.  Dům přírody Žďárských vrchů
17. 7.   zámek a muzeum Kamenice nad Lipou
24. 7.  Zoo Jihlava
31. 7.  Eden Bystřice nad Pernštejnem
7. 8.    hrad Ledeč nad Sázavou
14. 8.  Alternátor Třebíč
21. 8.  hrad Roštejn
28. 8.  Outdoor resort Březová