Jak být matkou a nezbláznit se z toho, uvidíte v novém filmu

PRACHATICE –  Jaké to být v dnešní době mámou malých dětí a k tomu současně ženou, partnerkou a kamarádkou? Hereckými hvězdami obsazená komedie Matky přichází do kin právě teď!.

Čtyři nejlepší kamarádky jsou sebevědomé, chytré, užívají si, a probírají spolu chlapy, vztahy a sex. K tomu se ale taky starají o děti, nebo je právě porodily, případně jsou těhotné. Sára má hezký zadek, a tak ho začala fotit a žít ve světě sociálních sítí. „Kouzlo mojí role spočívá v tom, že si Sára všechno kolem mateřství nějak malovala a potom je docela překvapená, že realita je jiná,“ doplňuje ke své roli Hana Vagnerová. Druhou z kamarádek je Hedvika, která žije tak trochu ve zlaté kleci. Její manžel je workoholik, doma se příliš nezdržuje, a tak není divu, že ji okouzlí mladý zpěvák David. „Hedvika žije v obrovském domě, má vše, na co si vzpomene, ale chybí jí partner, který pořád pracuje. A ona je z toho už trochu zoufalá,“ popisuje svojí roli Petra Hřebíčková. Třetí v pořadí, Zuzana, po rozchodu s Kamilem nemá peníze, ale musí uživit dvě malé děti. No a poslední Eliška je těhotná, má skvělého kluka, ale taky nesnesitelnou matku a nikdy nekončící nevolnosti.

Kromě Hany Vagnerové, Petry Hřebíčkové, Sandry Novákové a Gabriely Marcinkové se těšte i na Jakuba Prachaře, Jiřího Langmajera, či Vladimíra Polívku. Přátelství ve stylu Sexu ve městě přinese do Kina Národka v Prachaticích nová česká komedie Matky 29. června v 19.30 hodin.