Popraskanou dálnici opravili. Oba směry jsou plně průjezdné

OLOMOUCKO – Minulou sobotu všechny zaskočila informace, že povrch na dálnici D 35 u Daskabátu na Olomoucku pravděpodobně vlivem horka popraskal. Na místě se stala řetězová dopravní nehoda, při které se zranilo 10 lidí. Ředitelství silnic a dálnic se hned v neděli pustilo do opravy poškozeného úseku, nyní je dálnice opět plně průjezdná.

Včera kolem 17. hodiny byla plně obnoven provoz na dálnici D 35 u Olomouce ve směru na Olomouc. Ve směru na Ostravu pak to šlo k obnovení provozu po 21. hodině. „Dálnice D 35 je v obou směrech průjezdná s menším omezením na 289 km ve směru na Ostravu. Zde je uzavřen levý jízdní pruh v délce zhruba 100 metrů,“ uvedla dnes ráno policejní mluvčí Petra Vaňharová.

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”cs” dir=”ltr”>Provoz na dálnici D35 ve směru na Ostravu je plně obnoven. Během zítřejšího dopoledne proběhnou ještě dokončovací práce ve směru na Brno. <a href=”https://t.co/zXS5P2A1e5″>pic.twitter.com/zXS5P2A1e5</a></p>&mdash; Jan Rýdl (@JanRydl) <a href=”https://twitter.com/JanRydl/status/1407788435771904006?ref_src=twsrc%5Etfw”>June 23, 2021</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .