Na Okružní nepojede MHD, bude se pokládat asfalt

Foto: město Vsetín

VSETÍN – Na přelomu června a července je naplánováno pokládání finální vrstvy asfaltu na ulici Okružní. Z toho důvodu zde dva dny nebudou zajíždět vozy městské hromadné dopravy.

Druhá etapa opravy komunikace na ulici Okružní míří ke zdárnému konci. Ve dnech 28. a 29. června proběhne dodavatelskou firmou pokládka asfaltového povrchu. V těchto dvou dnech proto nebude do sídliště zajíždět MHD. Náhradní zastávka pro linku č. 1 do a z Jasenic bude umístěna na ulici Krátká poblíž křižovatky s ulicí Na Dolansku. Cestující budou moci případně využít k cestě do a z centra města i zastávky linky č. 4 jezdící na trase Autobusové nádraží – Janišov.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Ve dnech 30. června až 2. července následně dojde na ulici Okružní v místech autobusových zastávek Kotovo a Škola k položení zhutněné asfaltové vrstvy,“ dodává tisková mluvčí Jana Razsková. Městská hromadná doprava tudy již bude projíždět, bude ale zastavovat mimo zmíněné zastávky.