71letý řidič zavinil hromadnou bouračku u Klatov

KLATOVY – Nečekaný šok zažila v sobotu po poledni třiadvacetiletá řidička osobního auta Fiat Panda, která jela ve směru od Klatov na obec Chaloupky. Na hlavní silnici chtěla odbočit vlevo, a tak zapnula blinkry a dávala přednost přijíždějící skupině motocyklistů od obce Ostřetice.

V tu chvíli do ní zezadu narazil nepozorný jednasedmdesátiletý řidič s vozidlem Peugeot 306. Ten až v poslední chvíli začal prudce brzdit a strhl auto rychle doleva. Fiat s řidičkou bylo odražen do pravého silničního příkopu a žena utrpěla lehké zranění. Ještě hůř dopadl protijedoucí jednatřicetiletý motocyklista na motorce Yamaha. Ten nešťastně narazil do zadní části Peugeota a havaroval v příkopu, kde bohužel utrpěl těžké zranění. Za ním jedoucí dvaatřicetiletý motorkář na motocyklu Honda prudce zabrzdil a upadl na silnici. „Celková škoda na všech dopravních prostředcích byla vyčíslena na 150 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu Klatovy,“ sdělila mluvčí policie Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR