Dvouletý chlapeček nepřežil pád z okna na Karvinsku

KARVINSKO / BOHUMÍN – K neštěstí došlo ve městě Bohumín na Karvinsku. Chlapec ve věku necelých dvou let vypadl z prvního patra budovy v Bohumíně.

Na místo události, která se stala v pátek 25. června okolo 15.00 hodiny, neprodleně vyjeli záchranáři rychlé zdravotnické pomoci, na pomoc odstartoval i vrtulník z Ostravy. „První tým byl u pacienta během čtyř minut od přijetí výzvy,“ řekl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Chlapec podle slov záchranářů utrpěl při pádu vážná poranění a jeho vědomí se navíc rychle zhoršovalo. Zasahující lékař na místě provedl u pacienta intubaci dýchacích cest a chlapce převedl na přístrojem řízené dýchání.

Pacient byl posléze uložen do vakuové matrace a transportován na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice. Přes veškerou snahu zdravotníků, kteří udělali pro záchranu jeho života maximum, však dítě následkům zranění podlehlo.

Dále na našem webu

Muž na skútru nepřežil střet s nákladním autem u Třineckých železáren