Mladík chtěl parfém zasvěcený fotbalistovi, platit za něj nehodlal

Ilustrační foto

BRNO – Parfém pro svého kamaráda pojmenovaný po anglickém fotbalistovi chtěl stůj co stůj získat mladík v drogerii v centru Brna. Jelikož ale nehodlal za zboží zaplatit, skončil v rukou republikové policie.

Zákazník přišel do jedné z drogerií, zastavil se u regálu s parfémy a jal se vybírat. Nejvíce ho zaujal ten, který byl pojmenovaný po známém fotbalistovi z Anglie. Mladík proto voňavku vzal, strčil si ji do kapsy a rychle odešel. Toho si naštěstí všimli zaměstnanci obchodu a za pokladnami ho zastavili. Na místo dorazila hlídka městské policie, které se ke krádeži zboží za 599 korun výtržník přiznal. Dodal také, že ji chtěl pro kamaráda. „Nepoškozené zboží se vrátilo do prodeje. Dotyčný byl za majetkovou kriminalitu v minulosti odsouzen, proto si případ převzala republiková policie a muž je nyní podezřelý z trestného činu,“ uzavírá tiskový mluvčí Pavel Šoba.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.