Policie zjišťuje totožnost muže, který nepřežil střet s tramvají v Brně

zdroj: Policie JMK

BRNO – Brněnští dopravní policisté vyšetřují okolnosti tragické dopravní nehody z nedělního odpoledne. V Banskobystrické ulici v Brně-Řečkovicích nepřežil chodec střet s tramvají.

Neznámý chodec vstoupil těsně před tramvaj jedoucí z Řečkovic po ulici Banskobystrická směrem do centra. Při střetu utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Jak sdělila mluvčí záchranky Hedvika Kropáčková, měl zranění neslučitelná se životem. Lékař mohl jen konstatovat úmrtí. „Je možné, že tímto způsobem muž chtěl ukončit svůj život. Protože u sebe neměl žádné doklady a nikomu nechybí, nevíme, o koho se přesně jedná,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka. Zemřelý je muž ve věku okolo 65 let, má prošedivělé vlasy a na tváři delší strniště. Oblečen je v bílém svetru s úzkými modrými a červenými proužky na rukávech a černých kalhotách. Na nohou měl plátěné tenisky s maskáčovým vzorem. Na prostředníku levé ruky má vytetovaný kříž. Pokud o zemřelém muži znáte jakékoli informace, zavolejte policii na linku 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.