VIDEO: Muž s bílou brašnou kopal do výloh v Praze 10. Bylo půl páté ráno

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Operátor tísňové linky přijal o půl páté ráno oznámení o muži, který prochází Prahou deset a kope do výloh. Poznávacím znamením měla být bílá taška přes rameno. Strážníci muže odpovídajícího popisu bez problémů našli.

Oznámení o muži, který kope do výloh a také mu vadí zaparkovaný skútr přijal operátor tísňové linky městské policie o půl páté hodiny ráno,“ informovala mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Okamžitě tedy na místo vyslal autohlídku strážníků, aby oznámení prověřila, a strážníci muže nalezli, když právě kopal do další výlohy.

Nejprve proběhla kontrola totožnosti a po ní následovala i orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu. Ta skončila s pozitivním výsledkem a hodnotou 1,98 promile. Zadržený muž však s hlídkou přestal spolupracovat a tvrdil, že se neodpustil ničeho špatného. „K dalšímu opatření si osmadvacetiletého muže převzala státní policie,“ uzavřela případ mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.