Další omezení na D46, tentokrát u Žešova

OLOMOUCKÝ KRAJ – Že je Hanácká dálnice nekonečným příběhem, co se oprav a údržeb týče, nikoho nepřekvapí. Od druhého červencového týdne bude průjezd mezi Prostějovem a Vyškovem nově omezen u Žešova.

Po Vranovicích-Kelčicích a Drysicích se bude jednat o třetí zúžení na dvacetikilometrovém úseku. „Probíhající oprava dálnice D46 mezi Vranovicemi a koncem kraje se nachází ve druhé etapě ze čtyř celkových, což se projevuje dokončením některých úseků, zatímco pokračuje oprava odvodnění. Veškerý provoz je sveden do jednoho pásu D46, kde řidiči projíždí v obousměrném režimu 1+1,“ sděluje Ředitelství silnic a dálnic.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

U Žešova, kde se dálnice zúží od 9. července do 6. srpna, probíhá rekonstrukce mostu. O započetí prací jsme informovali ZDE!

Na dálnici vznikají zejména v denních dopravních špičkách kolony. Obvyklé zdržení je v řádu dvaceti třiceti minut. „Prosíme řidiče o trpělivost a pochopení,“ uzavírá ŘSD.