Opilý muž pomočil a pokálel komínskou restauraci, na záchodě se ještě vyzvracel

Ilustrační foto

BRNO – V komínské restauraci měli velmi vypečeného návštěvníka. Nejenomže se vymočil a vykálel mezi stoly, ještě pozvracel záchod. Muž se bude zpovídat správnímu orgánu.

Personál restaurace musel zavolat strážníky městské policie ve chvíli, kdy jeden ze štamgastů neudržel své svěrače a zaneřádil jim celou provozovnu. Ke všemu stačil být i agresivní a slovně urážel zaměstnance i návštěvníky. Strážníci proto třicetiletého muže vyzvali, aby ihned opustil restauraci a on uposlechl. Bylo jasné, že je pod vlivem alkoholu, jelikož špatně artikuloval a přitom popíral, že by se něčeho dopustil. Proti němu však bylo svědectví přítomných i kamerový záznam. „Na místo dorazila republiková policie, která ověřila jeho osobní údaje a výtržník se odebral domů. Své chování bude vysvětlovat správnímu orgánu,“ doplnila tisková mluvčí Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.