Svezte se minibusem ke všem krásným brněnským vyhlídkám

Brno láká na vyhlídkové jízdy určené především pro ty, kteří se za novými zážitky rádi svezou pohodlným minibusem. Na léto je pro vás nachystáno pět vyhlídkových okruhů a záleží jen na vás, jaký si vyberete. Na své si přijdou milovníci architektury, ale i sportovci, pro které je připravena sportovní trasa s legendárními místy brněnského sportu.

Neméně zajímavým okruhem bude cesta po nejkrásnějších vyhlídkách. Máte-li rádi možnost „pořádně se rozhlédnout“, jděte do toho! Uvidíte nejkrásnější dominanty západní části tohoto velkoměsta. Navštívíte mimo jiné vyhlídky Špilberk a Kraví Hora, dále rozhlednu Holedná, či Mahenovu stráň.
Podrobná trasa tohoto výletu bude:
Náměstí Svobody – Komenského nám. – Údolní – Špilberk- Údolní – Kraví Hora – Březinova – Minská – Žabovřeská – Kníničská – Přístavní – Přístaviště – Stará dálnice – Žebětínská – Nad Pisárkami – Kamenný vrch – Chironova- Petra Křivky – Kamenice – Jihlavská – Vídeňská – Vinohrady – Červený kopec – Vídeňská – Křížová – Pekařská – Husova – Nám. Svobody.

Tak co, zaujala vás tato akce? Pak si nezapomeňte prohlídku rezervovat na stránkách TIC BRNO. Výklad je zajištěn členy Asociace průvodců ČR. Termínů je k dispozici několik a to od června do srpna 2021. Sraz je vždy na Náměstí Svobody, základní vstupné činí 300 Kč, snížené 200 Kč.