Vydejte se na prázdninovou stezku Vyškovem

Masarykovo náměstí. Zdroj fotografie: Oficiální stránky města Vyškova.

Prozkoumejte malebné město nedaleko Brna v Jihomoravském kraji a vyzkoušejte jedinečnou venkovní Prázdninovou stezku Vyškovem. Zábavnou formou získáte znalosti o zdejší historii a poznáte krásné místní památky. Máte-li chuť provětrat se procházkou a zároveň se něco nového naučit, jděte do toho! Stezka je určená pro malé i velké a nudit se při ní určitě nebudete.

Na cestě vyřešíte zapeklité úkoly a hádanky, odpovědi budete zapisovat do záznamových archů. Čeká na vás více než deset stanovišť. Kdo vyřeší všechny úkoly, na toho čeká malá odměna. Velkým bonusem pak bude zářijové losování ze všech doručených a správných odpovědí, na výherce čekají zajímavé ceny!

Prázdninová stezka Vyškovem má tři stejné trasy, každá ale začíná na jiném místě. Startovat můžete u Brněnské, Kroměřížské, nebo u Olomoucké brány. Záznamové archy se zadáním jsou dostupné v Knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově, nebo online zde. Vyplněné archy pak nezapomeňte odevzdat taktéž ve stejné knihovně – buď v dětském oddělení, nebo je vhoďte do schránky u služebního vchodu, případně je můžete i zaslat na e-mail sramkova@kkdvyskov.cz. Přijďte a užijte si společně strávený čas!