Chlapec zapíjel konec školního roku, nakonec skončil podnapilý a celý potlučený v nemocnici

ilustrační foto

HRADEC KRÁLOVÉ – Na tísňové lince městských policistů nahlásil včera odpoledne, krátce před třetí hodinou, volající, že má strach o mladíka, který se válel na autobusové zastávce. Zjevně byl nejen značně opilý, ale také dost potlučený. Na místo okamžitě vyrazili strážníci.

Při příjezdu na nahlášené místo strážníci zjistili, že se jedná o chlapce, který byl nejen silně podnapilý, ale také pozvracený. Nebyl schopen samostatného pohybu a komunikace s ním byla velice obtížná. Chlapec měl odřeniny na obličeji a u oka pořádný monokl, odřená měl i kolena na nohou.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Chlapec nebyl schopen sdělit svoji totožnost a dechovou zkoušku na alkohol také nezvládl. Jeho totožnost strážníci nakonec zjistili z vysvědčení, které měl u sebe. Vzhledem ke značné opilosti a věku, byla na místo přivolána záchranná služba,“ říká mluvčí městské policie Eva Kněžourová.

Záchranka chlapce prohlédla a rozhodla, že musí být odvezen do nemocnice. Naštěstí se strážníkům podařilo zjistit kontakt na chlapcovi rodiče, kteří byli informováni o celé situaci.