Oslavte začátek prázdnin v jihlavské zoo

JIHLAVA – Skvělým tipem na první červencovou sobotu je návštěva zoologické zahrady v Jihlavě. Na malé i velké zde čeká nejen zajímavý program, ale třeba i možnost odevzdat starý spotřebič a za něj získat zdarma dětskou vstupenku. Školáci a studenti s vysvědčením mají  vstupné za korunu.

Prvním velkým lákadlem bude určitě akce „Za vysvědčení do Zoo Jihlava“! Všichni žáci a studenti, kteří od čtvrtka 1. července do neděle 4. července předloží na pokladnách zoo aktuální vysvědčení s alespoň jednou jedničkou, budou mít vstup do zoo za symbolickou jednu korunu.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

V sobotu 3. července pak začne v areálu zoologické zahrady oficiální oslava začátku letních prázdnin. Nejen dětem bude určen program „Pomáháme přírodě s jihlavskou zoo“. Pracovníci zahrady návštěvníkům představí kampaň zoologických zahrad k udržitelnému rybolovu „Which fish“ a seznámí je s ochránci mořských želv v Indonésii. Všichni se mohou těšit i na „Den s antilopou Derbyho“ a prodej suvenýrů, které pomáhají.

V rámci akce „Mobily pro gorily“ mohou lidé za starý, nepotřebný mobil získat skvělé hrací karty „Poklady jihlavské zoo“ a zároveň pomoci divokým gorilám v Africe. Chybět nebude ani „Tonda obal na cestách“ o třídění odpadu a akce „S vysloužilci do zoo“. Prvních 100 návštěvníků, kteří odevzdají nepotřebný drobný elektrospotřebič u stánku na hlavním parkovišti, získá pro ten den jednu volnou dětskou  vstupenku.