VIDEO: Poznáte tohoto muže? Pomozte policii zjistit jeho totožnost

Pokud muže poznáte, pomozte policii v pátrání. Foto: Policie ČR (kamerový záznam)

JIHLAVA – V souvislosti s vloupáním do prodejního stánku v Jihlavě žádají policisté veřejnost o spolupráci. Z kamerových záznamů zjistili, že se na místě pohyboval muž, který by mohl poskytnout důležité informace. Pokud ho poznáte, volejte 158.

K vloupání došlo v měsíci červnu. „Pachatel vnikl na oplocený pozemek, kde se vloupal do stánku s občerstvením. Odcizil finanční hotovost a pokusil se dostat ještě do přilehlého skladu, což se mu nepodařilo. Způsobil škodu za necelých deset tisíc korun,“ informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

V zájmu prověřování případu potřebují policisté znát totožnost muže na videu. „Žádáme muže na kamerovém záznamu nebo osoby, které ho poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala Jana Kroutilová. Policisté uvítají také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu.