Výstava na Vsetíně ukáže Beskydy tak, jak je neznáte

Ilustrační foto

VSETÍN – Od 4. do 18. července proběhne před budovou městského úřadu na Svárově putovní výstava s názvem Beskydy jsou více než fenomén Lysá hora. Zájemce čekají fotografie z různých koutů Beskyd.

Těšit se můžete na vítězné snímky návštěvníků Beskyd, které dokazují, že není nutné zamířit pouze na Lysou horu, ale existuje mnoho dalších krásných a zajímavých míst v těchto horách. Zajímavostí jsou příběhy turistů, jejich způsoby i důvody zaznamenání těchto cest a výletů. Nezávislá porota vyhodnocovala mnoho snímků a ty, které ji nejvíce zaujaly, teď můžete obdivovat i vy. Pořadatelé si kladou za cíl navnadit ostatní obyvatele k objevování tajemných zákoutí krásných Beskyd.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„V době zavřených divadel, kin, kostelů a galerií jsme právě v přírodě nalezli prostor pro sport, kulturu, rozjímání a útěchu. Proto jsem rád za tuto výstavu, která přibližuje, jak nádherné Beskydy jsou. Já osobně si z ní, kromě zážitku, beru také inspiraci pro výlety s rodinou, protože v našem okolí je pořád co nového a krásného objevovat,“ dodal starosta Vsetína Jiří Růžička.