Z panelového domu zmizela elektro koloběžka. Policie hledá svědky

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

TÁBORSKO – Policie pátrá po zloději, který na začátku tohoto týdne v nočních hodinách z chodby panelového domu ve Veselí nad Lužnicí odcizil elektro koloběžku. Policisté nyní žádají veřejnost o pomoc.

Ke krádeži došlo v nočních hodinách z 28. na 29. června 2021 na chodbě panelového domu číslo 568 na Blatském sídlišti ve Veselí nad Lužnicí. „Zloděj zde odcizil volně zanechanou elektro koloběžku značky EcoWheel GR7-APP-black. Majitel odhadl svou škodu na částku 12 000 korun,“ sdělil policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Po zloději i koloběžce pátrají policisté místního obvodního oddělení a žádají veřejnost o pomoc. „Jakékoliv poznatky, které by přispěly k objasnění tohoto skutku, a to jak z místa činu, tak k výskytu, pohybu či podezřelé nabídce nebo poptávce uvedeného typu elektro koloběžky, sdělte policistům na jejich služebně na náměstí T. G. Masaryka ve Veselí nad Lužnicí či telefonní lince 974 238 760,“ uvedl policejní mluvčí.