Překlady Brno

Potřebujete překlad textu v Brně? Překladatelská agentura Express překlady je unikátní online služba, která vám pomůže s překlady v Brně nebo jiném městě. Překlady zajišťují kvalitní a prověření překladatelé, cenu znáte předem a pro vyřízení překladu nemusíte opustit práh svého brněnského domova – vše vyřídíte online, a jak už je patrno z názvu agentury, tak i expresně.

Express překlady

Agentura se specializuje na překlady i korektury cizojazyčných textů. Příznivé online prostředí webu vám umožní vyřídit vše od poptávky, objednávky až po konzultace s překladatelem. Vše na jednom místě a z pohodlí domova.

Díky velkému množství kvalitních překladatelů z nejrůznějších oborů nabízí agentura široké portfolio překladů od běžných až po ty odborné ze sféry obchodu či průmyslu. V nabídce samozřejmě nechybí ani překlady právních textů.

Překlady právních textů

Překlady právních textů v Brně i v jiných městech jsou velmi žádané. Mezi nejčastěji překládané právní dokumenty patří smlouvy, výpisy z obchodního, živnostenského nebo trestního rejstříku, úřední spisy, zákony a vyhlášky. Kromě toho nabízí agentura express překlady také překlady vysvědčení, certifikátů či životopisů. Vybraní překladatelé mají navíc akreditaci pro potřeby překladů dokumentů, které je nutné úředně ověřit – překlady s tzv. kulatým razítkem.

Překlady do španělštiny či jiných jazyků

Agentura se neomezuje jen na běžné jazyky, jako je angličtina či němčina, ale nabízí překlady do 32 různých jazyků. Nechybí mezi nimi také překlady do španělštiny, které zajišťují kvalifikovaní překladatelé, z nichž někteří jsou dokonce rodilými mluvčími.

Nezávazná poptávka a nabídka ceny do několika minut

Kromě rychlosti překladu nabízí agentura výhodu také v podobě jasně stanovené ceny, kterou znáte předem. Během pár kliknutí v jednoduchém online formuláři vyplníte základní parametry vašeho překladu i samotný text a do hodiny víte, kolik vás překlad v Brně bude stát. Nečeká vás tak žádné nepříjemné překvapení. V klientském profilu můžete online sledovat aktuální stav práce nebo přímo komunikovat s překladatelem, který překládá váš text.

Tak na nic nečekejte a zkuste poslat nezávaznou poptávku. Expresní překlady v Brně nebo jiném městě už pro vás nebudou problém