Příbramský triatlon a Prokopská pouť si o víkendu vyžádají dopravní omezení a objížďky

Ilustrační foto: Příbram.cz

PŘÍBRAM – Ve dnech 3. a 4. července se uskuteční Příbramský triatlon, závod se kterým pravidelně souvisí také uzavírka komunikace I/66.

Uzavírka bude dle pořadatelů v sobotu 3. července platit v čase od 7.30 do 11.30  v úseku od kruhového objezdu u Drupolu ke křižovatce u zahrádek na Brodě. V čase od 11.30 do 18 h bude prodloužena až ke Slivici. Druhý den závodu, tedy v neděli 4. července bude od 8 do 13 hodin silnice uzavřena opět od Drupolu ke křižovatce u Brodu.

O víkendu proběhne také Prokopská pouť na Březových Horách, která omezí provoz linek MHD Příbram v oblasti náměstí J. A. Alise.

Z důvodu konání Prokopské pouti na Březových Horách dojde o nadcházejícím víkendu k uzavření náměstí J. A. Alise a jeho okolí. V období od 2. července od 12 hodin do 4. července do 24 hodin nebudou linkami MHD obsluhovány zastávky Příbram, Mariánská, Příbram, nám. J. A. Alise I  a Příbram, nám. J. A. Alise II. Linky pojedou po objízdné trase a obslouží náhradní zastávky Příbram, Břez. Hory, rozc. Zdaboř a Příbram, sídl. Politických vězňů.