Opravy silnic omezí průjezd hlavním tahem ve Valašském Meziříčí

Ilustrační foto

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – V období od 15. do 17. července dojde ve Valašském Meziříčí k opravám a frézování hlavní silnice I/57. Řidiči musí počítat s dopravním omezením.

Ve čtvrtek a pátek proběhne frézování vybraných úseků silnice. „Vysprávky budou probíhat v úseku od zatáčky za obcí Jarcová směrem na Valašské Meziříčí až po hranici s okresem Nový Jičín v lokalitě Hulince. Frézovat se má v čase od 17.00 do 22.00. V sobotu 17. července dojde k asfaltování vyfrézovaných úseků,“ uvedla Dagmar Hermannová z odboru komunálních služeb valašskomeziříčské radnice.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Celková délka opravovaného úseku bude 1,3 kilometru, ve městě dojde k omezení průjezdu pod nemocnicí ve směru na centrum, dále pod školou pro sluchově postižené ve směru na Vsetín a před křižovatkou s ulicí Palackého v obou směrech. Opravovat se bude také okružní křižovatka mezi hřbitovem a obchodním centrem. Provoz bude ve vybraných úsecích řízen kyvadlově se semaforem.