Po centru města si štrádovala podnapilá těhotná žena se šestiletým synem

ilustrační foto

HRADEC KRÁLOVÉ – Při své běžné hlídkové činnosti uviděli strážníci ve městě ženu, která se nekoordinovaně pohybovala, po jejím boku šel malý chlapec. Během chvíle bylo jasné, že u ženy nešlo o zdravotní problémy, ale o značnou opilost.

K události došlo toto sváteční úterý. Strážníci provedli u ženy dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která ukázala 2,86 promile. Její syn byl hodně unavený, že doslova usínal ve stoje, tak ho hlídka usadila do služebního vozidla, kde za chvíli usnul. „Matka po celou dobu jednání strážníkům sdělovala, že je v sedmém měsíci těhotenství a poté těhotenství zase popírala. Po příjezdu policistů se přítomným hlídkám dokonce nabízela,“ říká mluvčí městské policie Veronika Ludvíková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Kvůli opilosti matky, byl její malý syn předán na noc do péče strýci a bratrovi. Celou situaci si k dořešení převzali policisté, kteří nechali ženu vyšetřit u lékařů. O jejím chování byl informován orgán sociálně-právní ochrany dětí.