Řidič dostal chuť na speciální doutníky, neodradil ho ani zákaz řízení

Ilustrační foto

BRNO – Dvaačtyřicetiletý muž porušil hned několik zákazů, jen aby se dostal do obchodu s doutníky, které nejdou nikde jinde sehnat. Nyní ho to přijde draho.

Řidič v Nádražní ulici nerespektoval zákaz odbočení vpravo a zákaz vjezdu všech vozidel bez povolení a vydal se před poštu u hlavního nádraží. Jeho počínání si všimla hlídka městské policie, která po něm vyžadovala povolení. To neměl a navíc jim ke kontrole předložil jen občanský průkaz. Svěřil se také, že ten řidičský mu byl před několika lety odebrán z důvodu získání plného počtu bodů. Byla přivolána republiková policie k ověření údajů a mezitím se řidič strážníkům pochlubil, že si jel koupit speciální doutníky, které nikde jinde v centru Brna nejdou sehnat. „Státní policie zjistila, že má ještě na dva roky zákaz řízení a proto si muže s podezřením na trestný čin převzala,“ uzavírá tisková mluvčí brněnské městské policie Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.