Hromadná kolize. V Domažlicích se střetla čtyři auta

DOMAŽLICE – Nepříjemný karambol svojí nepozorností způsobil jednatřicetiletý řidič osobního auta značky Škoda Octavia. Ten včera před patnáctou hodinou na parkovišti před domem v Masarykově ulici začal couvat.

Nedával však pozor a vjel přímo do cesty čtyřiapadesátileté řidičce osobního auta Peugeot 206, která jela po hlavní silnici směrem od centra Domažlic na Kdyni a došlo ke střetu. Následně se Škodovka odrazila vpravo za okraj silnice a levou stranou narazila do zaparkovaného osobního auta Citroen Jumpy. Zároveň došlo i k odražení osobního auta Peugeot 206. To přední částí narazilo do dalšího zaparkovaného osobního auta stejné tovární značky. „Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. Alkohol byl u řidičů vyloučen provedenými dechovými zkouškami. Na osobním automobilu Škoda Octavia vznikla škoda 120 tisíc korun, na osobním automobilu Peugeot 206 škoda 20 tisíc korun, na zaparkovaném vozidle Peugeot 206 vznikla škoda 10 tisíc korun a na osobním automobilu Citroen Jumpy byla škoda vyčíslena na 50 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR