Opilý mladík se pohádal se svou dívkou a pak jí fyzicky napadl

ilustrační foto

HRADEC KRÁLOVÉ – Krátce po čtvrté hodině ranní se museli strážníci dostavit k řešení nahlášeného agresivního chování zjevně opilého nezletilého mladíka. Ten při dechové zkoušce nadýchal 2,47 promile alkoholu.

Jak nyní potvrdila mluvčí městské policie Eva Kněžourová, k události došlo tuto středu. Lidé, kteří na ulici vše viděli a měli strach o zdraví dívky, si mohli po příjezdu hlídky oddechnout, protože hned jak provinilec strážníky uviděl, tak se zklidnil.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Protože byl značně opilý a nebylo mu 18 let, vyzvali ho strážníci k předání telefonického kontaktu na rodiče. Mladík si však telefonní číslo nepamatoval a mobil měl vybitý. Bylo proto rozhodnuto o jeho převozu na Emergency,“ říká mluvčí. Tady se podařilo kontakt na jeho rodiče získat a byli požádáni, aby si svého syna převzali. Strážníci rodičům sdělili, že o všem bude informován Oddělení sociálně právní ochrany dětí.