Starší muži se pobili kvůli tekoucí vodě

Ilustrační foto

BRNO – Malicherný spor museli hasit strážníci městské policie v Bohunicích. Dva šedesátníci se dohadovali kvůli dlouho puštěnému kohoutku a spor vygradoval ve fyzické napadení.

Obyvatelka bohunického bytu byla svědkem roztržky dvou mužů, kteří se na zahradě hádali a nakonec se do sebe pustili i pěstmi. Zavolala proto na linku 156 a na místo dorazila hlídka. Té oba aktéři přiznali, že ke konfliktu skutečně došlo, vinu ale svalovali jeden na druhého. Celý konflikt vznikl kvůli nešetrnému zacházení s vodou. Mladší muž napomenul druhého, že ze zahradního kohoutku příliš dlouho pouští vodu, což se zmíněnému samozřejmě nelíbilo.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Starší z mužů měl po incidentu napuchlý obličej a stěžoval si na bolest hlavy. Strážníci proto zavolali zdravotníky, kteří ho ošetřili a sanitkou odvezli do nemocnice. „Bylo zjištěno, že spory mají dlouhodobější charakter, a tak případ pro podezření z přestupku proti občanskému soužití byl předán správnímu orgánu,“ uzavírá tisková mluvčí Markéta Skřivánková.