VIDEO: Řádně vytopený dům v Plzeňské ulici! Počasí za to však nemohlo

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Zoufalá žena z Prahy 5 si na pomoc přivolala pražské strážníky. Stropem k ní totiž začala pronikat voda od sousedů. Když hlídka přijela na místo, tekla již voda po schodech a chodbou domu.

Nemilé překvapení zažila žena z Prahy 5, Plzeňské ulice, když jí do bytu začala stropem pronikat voda,“ uvedla dnes mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Žena nejprve bušila na dveře sousedů, ale ani na zvonění nikdo nereagoval. Vzala tedy telefon a zavolala na tísňovou linku pražských strážníků 156.

Přivolané hlídce se nepodařilo dostat k hlavnímu uzávěru vody, ani zkontaktovat správce budovy,“ doplnila mluvčí. Vzhledem k tomu, že voda z bytu již začala vytékat do společných prostor domu, tedy na chodbu a po schodech do spodních pater, byli na místo přivoláni hasiči a také státní policie.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Následovalo otevření bytu, ze kterého voda vytékala a hasiči uzavřeli přívod vody. Policisté následně otevřený byt zapečetili a převzali si mokrý případ k dořešení.