Zmatená a zraněná stařenka se našla v Praze 4, ztracený vnuk zase v Holešovicích

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Před domem v Praze 4 nalezla žena seniorku, která byla špinavá a odřená. Prý ji vysadily neznámé osoby v lese. To dvanáctiletý mladík se ztratil babičce na Strossmayerově náměstí v Praze 7.

Oznamovatelka z Prahy 4 přivolala strážníky, protože před domem objevila zmatenou seniorku. „Žena vysokého věku měla po těle několik odřenin a byla celá ušpiněná od hlíny,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Babička nevěděla, kde se nachází a hlídce strážníků uvedla, že ji vysadily neznámé osoby kdesi v lese.

Strážníci na místo přivolali záchranáře a pomocí indicií, které od šestadevadesátileté ženy získali, se jim podařilo zkontaktovat rodinu, která již pohřešování babičky nahlásila policii. Policisté si také celý případ převzali k dořešení. Jiná příhoda se odehrála v Praze 7, kde se ztratil dvanáctiletý vnuk své babičce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Vnuk přijel za babičkou na prázdniny do Prahy a ztratil se jí na Strossmayerově náměstí. Pátrání po chlapci trvalo strážníkům jen několik minut. Ztraceného vnuka, který odpovídal popisu, nalezli nedaleko zastávky tramvaje. „Tam státní policie přivezla i vystrašenou babičku,“ uzavřela mluvčí.