Neznámý řidič Audi způsobil v protisměru nehodu, od které ujel. Policie hledá svědky události

foto: Policie ČR

NÁCHODSKO – Dnes krátce před šestou hodinou ranní, na obchvatu u České Skalice u obce Říkov, došlo k bouračce. Těžko říct proč šofér Audi po středu s vozidlem Škoda Fabia ujel, jisté ale je že ho hledají policisté.

„Dle zjištěných skutečností zřejmě šedé osobní vozidlo Audi jedoucí od Jaroměře na Náchod vjelo do protisměru a tam se levou přední částí vozidla střetlo s levou zadní částí protijedoucího vozu Škoda Fabia. Škodovka se vlivem nárazu dostala do protisměru, až skončila na poli, které bylo pod úrovní vozovky,“ říká policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Řidič Audi s největší pravděpodobností chvíli po bouračce zastavil na křižovatce směrem na Říkov u společnosti Gondella, protože měl na levé přední pneumatice defekt. Dopravní policisté z Náchoda žádají řidiče, kteří jeli v inkriminovanou dobu okolo a mají informace, které by pomohly objasnit nehodu, aby se obrátili na tísňovou linku 158, nebo na email: di.na@pcr.cz.