Policie pátrá po mladé ženě, neozývá se příbuzným

KRAJ VYSOČINA – Policisté pátrají po ženě z Ostravska, která přestala komunikovat s příbuznými a zdržuje se na neznámém místě. Podle zjištění policistů by mohla být na Třebíčsku. Pokud o ní něco víte, volejte 158.

Třiatřicetiletá žena přerušila na konci května veškerý kontakt s rodinou a ta si o ni začala dělat starosti. „Důkladným prověřováním v místě bydliště, na sociálních sítích, u zaměstnavatele a příbuzných se policistům podařilo mimo jiné zjistit, že žena měla být v uplynulém měsíci spatřena v Třebíči,“ uvedla policejní mluvčí Daniela Vlčková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Pohřešovaná Petra Pavlíková vypadá na 30 až 40 let. Je hubené postavy, měří 165 – 168 cm. Má hnědé oči, vlasy by měla mít v současnosti vyholené, ale v minulosti je měla krátké a obarvené namodro. Na rukou má tetování, zřejmě štíra.

„Pokud byste pohřešovanou ženu z fotografie poznali, případně mohli přinést jakékoli informace, které by policistům přispěly k jejímu vypátrání, sdělte je prosím telefonicky na linku 158 nebo na kterémkoliv obvodním oddělení,“ dodala Daniela Vlčková.