VIDEO: Přímo pod kamerou ukradl drahé kolo před plovárnou v Podolí. Poznáváte zloděje?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Neznámý muž přeštípl lanko, které zabezpečovalo kolo a odjel na něm. Způsobil tak majiteli škodu přes třicet tisíc korun. Pokud muže na záběrech poznáváte, kontaktujte prosím linku policie 158.

Před plovárnou v Podolí zachytily kamery muže, který přeštípl zabezpečovací lanko u kola odjel na něm,“ uvedl dnes policejní mluvčí Jan Daněk. Na záběru je zachycen také příjezd muže na jiném kole, které ponechal na místě. Ukradené elektrokolo v hodnotě přes třicet tisíc korun bylo značky LEADER FOX ALTAR 29. Ke krádeži došlo devětadvacátého června odpoledne.

Pokud muže na záběrech poznáváte nebo víte, kde by se mohl nacházet, případně, pokud máte informace k ukradenému elektrokolu, kontaktujte prosím policii prostřednictvím linky 158. Za trestný čin krádež hrozí pachateli v případě dopadení a odsouzení až dva roky za mřížemi. Policejní video naleznete na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.