Muž vytvořil svému známému sprejem rezervaci na parkování, připojil i srdíčko

Zdroj: MP Brno

BRNO – Samozvaný umělec se rozhodl potěšit svého známého a v Životského ulici mu zarezervoval parkovací stání. Radost mu zkazil fakt, že je nyní podezřelý z trestného činu.

Devětadvacetiletý muž nastříkal bílým sprejem na asfalt slova RESERVE a OK a svůj výtvor doplnil obrázkem se srdcem. Na jeho počínání narazili strážníci městské policie, kteří také zjistili, že celá událost měla svědky. Od nich poté zjistili přesný popis pachatele. Hlídce trvalo třicet minut, než podezřelého našla a oslovila. Dotyčný nejprve odmítal nařčení, čeho se dopustil, nakonec však úplně otočil a dodal, že se mu dílo velmi povedlo.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Z výpovědi jsme zjistili, že svým činem muž chtěl svému známému zařídit parkovací místo a srdíčko přikreslil z důvodu zamilovanosti,“ popisuje tiskový mluvčí městské policie Pavel Šoba. Na místo byla přivolána republiková policie, která si muže převzala jako důvodně podezřelého z trestného činu.