Řidiči, pozor! Uzavírají se silniční rampy na Ohradě

Ilustrační foto: K. Bílková

VSETÍN – Kvůli opravám ve Vsetíně se ode dneška do úterý 20. července budou postupně uzavírat obě silniční rampy na Ohradě. Ty propojují ulici Generála Klapálka se silnicí I/57. Řidiči musí využít objízdně trasy.

Důvodem uzavírky je oprava silničního tělesa obou ramp. Nejdřív přijde na řadu rampa blíže sportovnímu areálu na Ohradě, posléze se dostane na rampu blíže sídlišti. Dokončovací práce potrvají do poloviny srpna za provozu. Během uzavírky musí řidiči využít objízdnou trasu po silnici I/57  přes křižovatku nad čerpací stanicí Shell v Rokytnici.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Omezení pocítí i chodci a cestující MHD. Dočasně se uzavřou některé přechody pro chodce na Ohradě a linkové autobusy nebudou zajíždět na ulici Generála Klapálka, čímž vynechají zastávku „Vsetín, Ohrada“. Během uzavírky druhé rampy autobusy nepojedou na ulici Ohrada. Cestující, užívající za běžného stavu zastávky „Ohrada, sportovní areál“ a „Ohrada, restaurace“, budou v této době moci nastoupit i vystoupit na zastávkách „Vsetín, Ohrada“ umístěných na ulici Generálka Klapálka. Konkrétně zastávka ve směru na Ústí bude sloužit pro výstup a ve směru ke křižovatce U Růžičků pro nástup.