Policie zadržela surového usurpátora v Sušici

Ilustrační fotografie, zdroj: Shutterstock

SUŠICE – Peklo na zemi v poslední době prožíval muž, z kterého si fackovacího panáka udělal šestačtyřicetiletý surový usurpátor, který bydlel ve stejném domě v Sušici.

Ten počátkem července opakovaně fyzicky napadl poškozeného. Uštědřil mu rány pěstí a kopance kolenem do hlavy i jiných částí těla. Nebohé oběti způsobil zranění, se kterým byla ošetřena ve zdravotnickém zařízení. To však nebyl první útok. Už v uplynulých třech měsících tento surovec přinutil poškozeného, aby prováděl různé úkony a tehdy jej opakovaně fyzicky napadal. „Policisté agresivního muže zadrželi a převezli na policejní oddělení, kde byly provedeny další úkony, a vyžádali si znalecké posudky z oboru zdravotnictví. Soud rozhodl o jeho vzetí do vazby, kam jej policisté převezli. Muž převzal od komisaře usnesení o zahájení trestního stíhání a byl obviněn ze spáchání pokračujícího přečinu ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, přečinu porušování domovní svobody a pokračujícího přečinu vydírání,“ sdělila policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.