Zažijte chuťové nebe na slavičínském Hamburgerfestu

Ilustrační foto

SLAVIČÍN – Zámecký park ve Slavičíně bude v sobotu 24. července vonět skvělým jídlem. Zcela poprvé tu zavítá oblíbený gastronomický festival, který představí vybrané české food trucky s širokou nabídkou hamburgerů. Chybět nebudou ani další slané a sladké pokrmy, pivo, víno, koktejly a domácí limonády.

Hamburgerfest je obdobou známé Park párty, tentokrát však v novém formátu. Kromě burgerů klasických i těch s trhaným masem se v nabídce objeví řecké a kanadské speciality i varianty pro vegetariány. „Doplní je navíc tacos, sýry, tortilly nebo hotdogy, ze sladkostí pak wafle, mléčný karamel, zmrzlina a další zákusky,“ zve na pestré menu festivalu Lukáš Lauman z agentury Backstage.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Výjimečné zážitky slibuje i nabídka nápojů. K ochutnání bude víno z jižní Moravy, tři druhy piva, a to Louny, Malenovický Švec a Březňák, alko i nealko koktejly, domácí limonády a výběrová káva.

Kromě vybraných lahůdek je připraven nabitý doprovodný program pro celou rodinu, kterým provede herečka a moderátorka Markéta Hrubešová. Děti se mohou těšit na vystoupení klauna Brdíka, skákací hrady, herničky, tetovačky, balonky a další. K poslechu zahraje FOCUS rock a L. A. Sunday.

Začátek je naplánován na 13 hodin a končit se bude hodinu a půl po půlnoci. Vstup je zcela zdarma.