Chtěl pít vlastní slivovici, po číšníkovi hodil lahví

ilustrační foto

PROSTĚJOV –  Kdo to kdy viděl, aby si štamgast nosil do hospody vlastní pití? Obdobný nápad měl v jedné z prostějovských barů vykutálený host, který chtěl v baru konzumovat domácí slivovici a neváhal ji nalévat i hostům, kteří seděli u stolu. Nedopadlo to dobře.

Devětadvacetiletý muž byl obsluhou upozorněn, aby vlastní alkohol zákazníkům nenaléval. Nejprve se o domluvu pokusil číšník a poté i samotná provozovatelka baru. Ani tohle upozornění však nebral vážně.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Žena se rozčílila a uštědřila mu klasickou facku. Reakce byla okamžitá a velice překvapující. Zákazník hodil po číšníkovi skleněnou láhev a zasáhl jej do předloktí levé ruky, na které mu způsobil krvavé zranění. Při řešení konfliktu bylo zřejmé, že agresor je pod vlivem alkoholu a provedená orientační dechová zkouška u něj prokázala hodnotu 1,94 promile,“ sdělil Petr Zapletal z Městské policie.

Hlídka strážníků dohlédla na jeho klidný odchod domů. Výtržník se bude před správním orgánem zodpovídat z možného přestupku proti občanskému soužití.