Řidiči, najděte si jiné místo na parkování

Foto: Oficiální www města Trutnov

TRUTNOV – Oprava kanalizace byla už sice uzavřená, ale tím dopravní omezení pro místní zdaleka nekončí. V plánu jsou další stavební práce, kvůli kterým nebude v určitých dnech umožněný příjezd k domům.

V ulici V Domcích dojde v době od čtvrtka 15. července do úterý 27. července k dopravním omezením. Po dokončené opravě vodovodu a kanalizace by se mělo postupně pracovat na chodníku i asfaltování silnice. Řidiči budou muset pro svá vozidla vyhledat dočasně jiné místo k parkování, k jednotlivým domům nebude příjezd umožněný. Neplatí to pouze pro víkend 24. a 25. července. „Dne 19. července bude od ranních hodin frézována celá šíře komunikace. Automobily, které nebudou přeparkovány, budou odtaženy Městskou policií Trutnov. Dne 26. a 27. července prosíme opět všechny majitele objektů o parkování vozidel mimo ulici V Domcích. V těchto dnech bude probíhat asfaltování ulice,“ říká za město Michaela Dědková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Obr.: Oficiální www města Trutnov