VIDEO: Pomozte policii vypátrat tohoto muže

Foto: Policie ČR

TŘEBÍČ – Třebíčští policisté prověřují krádež osobního vozu a souvislosti s tím potřebuji ověřit totožnost muže na videu. Pokud ho poznáváte, volejte linku 158.

Ke krádeži došlo v polovině června v Třebíči. „Pachatel na ulici Nádražní nasedl do zaparkovaného a nezajištěného vozidla Škoda a z místa odjel. Automobil následně ve večerních hodinách vypátrali městští strážníci na území města Třebíče,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Díky záběrům z kamer policisté zjistili, že se v místě pohyboval muž, který by mohl poskytnout důležité informace. „Žádáme muže na kamerovém záznamu nebo osoby, které ho poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala Stanislava Rázlová. Policisté samozřejmě uvítají jakékoli další informace, které by pomohly případ objasnit.