Zapojte se do soutěže Bezpečně Brnem a vyhrajte finanční odměnu

Ilustrační foto

BRNO – Až do 20. srpna máte možnost ověřit své znalosti v problematice dopravy a vyhrát hodnotné ceny. Magistrát města Brna totiž spustil zajímavou soutěž, ve které hrají prim znalosti i rychlost.

Čeká vás třicet otázek napříč pravidly silničního provozu, například které auto má v křižovatce přednost, co znamená vyobrazená dopravní značka nebo jaký pokyn vám právě ukázal policista. Potrápí vás také zodpovězení otázek z oblasti první pomoci. Do soutěže se už zapojilo na 1200 osob. V srpnu postoupí do velkého finále 90 nejlepších a nejrychlejších a budou hrát o první místo, které skrývá výhru 10 tisíc korun. V pořadí druhý výherce si odnese 7 tisíc korun, na třetím místě máte možnost získat 5 tisíc korun a 4. až 90. místo čekají drobné dárky.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Cílem soutěže je zvýšit zájem o zlepšení orientace v silničním provozu a ověřit znalosti obyvatel v pravidlech provozu a první pomoci a zvýšit také ohleduplnost k ostatním účastníkům provozu na silnicích.