Na nájezdu na dálnici D1 u Holubic blokovala provoz  nehoda osobního a nákladního auta

Zdroj: HZS JMK

VYŠKOV – Ve čtvrtek před půl pátou odpoledne zablokovala provoz na silnici I/50 dopravní nehoda nákladního a osobního auta. Stala se poblíž nájezdu na dálnicí D1 u Holubic ve směru na Brno. Při nehodě se zranili dva lidé.

Při střetu nákladního a osobního auta se zranili dva lidé. Hasiči museli zraněného muže z nabouraného auta vyprošťovat a vynést na páteřní desce. „Záchranáři na místě ošetřili muže středního věku, který byl při vědomí. Kvůli vyloučení vážnějších zranění jsme ho pak transportovali na urgentní příjem do fakultní nemocnice v brněnských Bohunicích. Druhou zraněnou byla žena. Ta skončila s lehkým zraněním na vyškovské chirurgii,“ sdělila mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová. K nehodě došlo zřejmě v místě, kde se auta řadila ze dvou jízdních pruhů do jednoho. „Dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidičů negativní. Okolnosti nehody stále vyšetřujeme,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.