Zítra startuje festival Ozvěny prázdnin. Vyrazte na Orlík za dobrou muzikou

PELHŘIMOV – Následující dva dny se na hradě Orlík u Humpolce koná hudební festival Ozvěny prázdnin. První kapely vystoupí už zítra večer a další hudební vystoupení proběhnou v sobotu odpoledne. Součástí programu je i zábavný blok pro děti.

Festivalová hradní tradice pokračuje letos již osmým ročníkem. Jako každoročně se festival koná v srdci romantické zříceniny hradu Orlík. Prostory hradního nádvoří budou 16. – 17. července vyhrazeny folkovým, rockovým, ale i country kapelám a hudebním nadšencům všech věkových kategorií. Pro nejmenší návštěvníky je na sobotní dopoledne připraven speciální dětský blok.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

V pátek se hudební fandové mohou od 18:00 těšit na kapely Kolibříci, Skaláci a Taxmeni. V sobotu začíná program ve 13:30 a vystoupí Ty a My, Bohemiano, Sabina Uxová, Ars Camerata, ale i Slávek Janoušek, Klíč a Marie Tilšarová s PMS. Sobotní večer zakončí od 21:30 volný jam některých účinkujících muzikantů v hradní hospůdce.

Za vstupné zaplatíte v pátek 100 korun, v sobotu 120 korun. Děti do 120 cm mají vstup zdarma.