Cyklobus opět zamíří k Bečvě na Valachy

HRANICKO –  Cyklobusem na Bumbálku, do Rožnova nebo na Horní Bečvu? Pro obyvatele Hranic na Moravě a Hustopečí nic neobvyklého. Službu pro širokou veřejnost zabezpečuje TJ Sokol Ústí.

Máte chuť vypadnout z města, šlápnout do pedálů a poznat cyklostezku Bečva? Pak neváhejte a vyrazte na Valachy. Pohodlně a bez starostí vás tam přiveze cyklobus, který kromě vaší maličkosti naloží i vaše kolo.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Cyklostezka Bečva nabízí příjemnou jízdu nádhernou krajinou po bezpečné komunikaci, od pramenů Vsetínské a Rožnovské Bečvy, až po soutok Bečvy s řekou Moravou. Vyrazit si na celodenní výlet můžete v neděli 18. a 25. července.

Cyklobus vyjíždí v 8:00 ráno z Ústí od hřiště, v 8:30 z Hranic ze Šromotova náměstí a v 8:45 z Hustopečí nad Bečvou z rozcestí. Vystoupit můžete v Rožnově pod Radhoštěm (za 140 Kč), u přehrady Horní Bečva (za 150 Kč) a nebo na Bumbálce (za 170,- Kč).