Mohelnický Folk Fest je beznadějně vyprodaný, přesto můžete zažít atmosféru festivalu

Foto z loňského ročníku

Dlouholetá tradice hudebního setkání na konci prázdnin v Mohelnici bude pokračovat i letos, Mohelnický Folk Fest, dříve známý jako Mohelnický Dostavník, se uskuteční už druhým rokem. Folk, tramp, country a bluegrass festival se koná poslední srpnový víkend 27. až 29. srpna v areálu městských sadu Mohelnice. Vstupenky do Mohelnice jsou již vyprodány, pokud však bude pokračovat příznivá epidemiologická situace, je možné, že v polovině prázdnin budou do prodeje uvolněny další vstupenky. Pokud tedy chcete zažít víkend plný muziky, příjemné atmosféry, kamarádství, úsměvů, stanování a muzicírování, sledujte webové stránky festivalu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Menší část festivalu se letos uskuteční ve čtvrtek 26. srpna na nádvoří hradu Bouzov. Vstupenky na bouzovskou část festivalu můžete zakoupit ZDE.  Další možností, jak nasát atmosféru festivalu, je navštívit volně přístupnou neplacenou zónu festivalu na scéně ČEZ Morava v Mohelnici. Organizátoři také letos připravují novinku ve formě online streamů vystoupení Open Programu v neplacené zóně. „Za početný a nadšený organizační tým Mohelnického Folk Festu se na vás těší Honza Štaigl a skupina MADALEN,“ vzkazují organizátoři.