Pavla Gajdošíková hlavní rolí filmu Chyby ukázala, že herci z ostravské školy umí!

Foto z filmu: čsfd - Pavla Gajdošíková a Jan Jankovský

ČESKÁ REPUBLIKA / OSTRAVA – Dne 15. července měl v kinech premiéru film Chyby režiséra Jana Prušinovského, který je široké veřejnosti známý i díky seriálovému hitu Most! Do hlavní role filmu Chyby si režisér vybral mnohostranně talentovanou herečku Pavlu Gajdošíkovou. Ta vystudovala herectví v Ostravě, a poté zde strávila donedávna několik let v angažmá kultovního Divadla Petra Bezruče.

Osudové setkání macho muže, kterého v hlavní mužské roli skvěle ztvárnil Jan Jankovský, a femme fatale v podání Pavly Gajdošíkové. Jiskra, přitažlivost a láska. Příběh, který se může stát komukoliv z vás, včetně následného odhalení jistých poskvrn z minulosti. Jak se s nečekaným zjištěním vyrovná zamilovaný pár a jaký postoj k věci zaujme okolí?

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Jan Prušinovský ve své tvorbě kontroverzní témata mezilidských vztahů a postojů umí otevřít, skvěle rozehrát a ukázat divákovi pohledy na věc ze všech úhlů. Asi nejznámějším důkazem toho je jeho komediální seriál Most! z roku 2019. Úspěch slavil také s filmem a stejnojmenným seriálem Okresní přebor (2012), nebo seriály Trpaslík (2017) a Čtvrtá hvězda (2014).

Nejnovější film Jana Prušinovského Chyby nabízí silný příběh, který diváka vtáhne do děje. Také ho zavede do filmařsky neokoukaných lokalit. Filmu též prospívá, že režisér vsadil při výběru herců na méně okoukané, avšak zkušené herce. Díky tomu je další ostravskou tváří, která se ve filmu objeví v epizodní roli, také Vít Roleček, který má stálé angažmá v Národním divadle Moravskoslezském.

Přijďte právě teď fandit do kina vztahu Emy a Tomáše ve filmu Chyby.

Foto z filmu: čsfd – Pavla Gajdošíková
Foto z filmu: čsfd – (zleva) Pavla Gajdošíková, režisér Jan Prušinovský a Jan Jankovský

Čtěte dál:

Komentovaný výlet za hornickou historií vede i místy, kde se točila Dukla 61