Rekonstrukce pokračuje, řidiče čeká omezení v dopravě

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Ulici čeká další rekonstrukce, motoristé by se měli připravit na objížďky. S dočasnými změnami autobusových zastávek by také měli počítat cestující MHD, v plánu jsou také práce na plynovodu. Pěší nebudou v rámci prací nijak omezeni.

Od pondělí 26. července by se měla rekonstruovat druhá část Krkonošské ulice ve městě Vrchlabí. Stavební práce budou rozděleny do dvou etap. V té první budou muset řidiči počítat s uzavírkou v místě od ČSOB po hotel Labuť, do centra se dostanou pouze od náměstí Míru. Rekonstrukce bude pokračovat dále k náměstí Míru, motoristům bude vjezd umožněn od budovy ČSOB. Současně s první etapou bude také realizována přeložka plynovodu, která by neměla bránit ve vjezdu na náměstí TGM. Pro chodce proběhne rekonstrukce dané oblasti bez omezení. „Autobusové zastávky budou vymístěny k základní škole na náměstí Míru. Odměnou nám všem bude zase o něco hezčí město,“ dodává za Vrchlabí Pavel Řehák.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.