Smolný pátek. Na Uničovsku zemřel muž na skútru, na Litovelsku cyklista

Ilustrační foto , Regionální vydavatelství

UNIČOVSKO, LITOVELSKO – Včerejší den přinesl dvě velmi smutné zprávy. Odpoledne policie informovala o tragické nehodě skútristy na Uničovsku, večerní jízda byla poslední pro cyklistu na Litovelsku.

Včera krátce před půl jednou odpoledne policie přijala na tísňové lince informaci o vážné dopravní nehodě, která se stala v ulici 1. máje v Dlouhé Loučce na Uničovsku. Střetl se zde skútrista s osobním autem. „Třiatřicetiletý motocyklista při nehodě utrpěl vážná zranění, kterým bohužel i přes veškerou snahu přítomných a záchranářů na místě podlehl,“ informovala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Na svou poslední jízdu včera večer také vyrazil šedesátiletý cyklista v Cholině na Litovelsku. O půl deváté večer vyjely záchranné složky k nehodě, kdy zmíněný cyklista z prozatím nezjištěných příčin havaroval v příkopu. „Muži se bohužel ani přes veškerou snahu přítomných a záchranářů nepodařilo pomoci,“ konstatovala také Vybíhalová.  Obě nehody policie dále vyšetřuje.