Chytili ho, jak krade jízdní kolo

HRADEC KRÁLOVÉ – Policisté dostali oznámení, že se před nádražím neznámý muž zřejmě pokouší ukrást jízdní kolo. Když hlídka na místo dorazila, přistihla pobertu přímo při činu. Překvapila je i další věc, kterou u něj zajistili.

K události došlo v pátek brzy ráno. Policisté dostali hlášení o tom, že neznámý muž na Riegrově náměstí před hlavním nádražím kleštěmi přestřihává zámek u jízdního kola. Když hlídka dorazila na místo, našla dotyčného ještě mezi stojany, a na jednom z kol visel přestřižený zámek. Policisté muže zadrželi a kromě kleští u něj zajistili také batoh s věcmi v hodnotě okolo čtyř tisíc korun, který byl nahlášený jako ztracený. „Jelikož se nám do současné doby nepřihlásil majitel jízdního kola, žádáme ho, aby se v co nejkratší době dostavil na obvodní oddělení Hradec Králové 1 sídlící na Gočárově třídě, nebo se přihlásil na lince 158,“ říká policejní tisková mluvčí Iva Kormošová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.